Paweł Biszczak Mistrzem Federacji FEN

Paweł Biszczak 14.01.2017r. wygrał 5-rundową walkę z Wojciechem Wierzbickim, zdobył pas mistrzowski i został nowym mistrzem federacji FEN w K-1 w kategorii -77 kg!

SEMINARIUM W LUTYM ZAPRASZAM ZAINTERESOWANYCH!

W terminie 03-05 luty 2017r. będę miał przyjemność poprowadzić wraz z Jan Soukup Seminarium. Serdecznie zapraszam na bardzo aktywny wypoczynek! – Paweł Biszczak

PAWEŁ BISZCZAK NAJLEPSZY W LEGNICY!!!

Paweł Biszczak przeszedł do finału w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku na Dolnym Śląsku jako najpopularniejszy sportowiec w Legnicy! Finał odbędzie się w styczniu we Wrocławiu. Za wszystkie oddane na mnie głosy serdecznie dziękuję - mówi Paweł Biszczak

PLEBISCYT GAZETY WROCŁAWSKIEJ

Gazeta Wrocławska  ogłosiła 64. Plebiscyt Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku na Dolnym Śląsku.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Paweł Biszczak został zakwalifikowany w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na najlepszego sportowca Dolnego Śląska 2016!

Cieszymy się z tego wyróżnienia i zachęcamy Wszystkich do głosowania na Pawła Biszczaka!!!

Głosowanie potrwa do końca br.

SMS pod nr 72355 o treści GWS.134

 

Więcej informacji na stronie Gazety Wrocławskiej

pb

Są już bilety na Gale FEN15 !

Tym razem Paweł Biszczak zmierzy się z Wojciechem Wierzbickim o Pas Mistrzowski Federacji FEN. Zapraszamy wszystkich 14 stycznia 2017r. do Lubina na gale FEN 15! Nic tak nie uskrzydla podczas walki jak doping życzliwych kibiców, przyjaciół i znajomych. Bądźcie z Pawłem w tym dniu i pomóżcie jemu zwyciężyć !

Bilety w sektorze Pawła Biszczaka można zakupić w Fitness Piekary w Legnicy, FIGHT HOBBY ul. Makuszyńskiego 13 w Legnicy, Tkkf Olimp w Legnicy.

Więcej informacji pod numerami telefonów:

+48 695 546 765

+48 669 707 162

 

plakat z wierzbickim

 

bilety fen 15aplan FEN 15

 

Paweł Biszczak zawalczy o pas mistrzowski na FEN 15

Jeszcze nie opadły emocje po ostatniej walce a Paweł Biszczak znów zawalczy! Gala FEN 15 odbędzie się 14 stycznia 2017r. w Lubinie w hali RCS . Paweł Biszczak zawalczy o pas mistrzowski w formule K-1 z Wojciechem Wierzbickim który tymczasowy pas mistrzowski zdobył na gali FEN 12 Go For it we Wrocławiu, pokonując Belga Zakarię Baitara.

Fight Exclusive Night (FEN) - Pierwsza gala FEN odbyła się 16 listopada 2013 roku w Klubie Biznesowym Stadion Wrocław. Starcia odbywały się na zasadzie pojedynczych walk w hybrydowej formule MMA i K-1. W 2014 FEN nawiązało współpracę z telewizją Polsat. Obecnie FEN organizuję jedne z największych gal sportowych w największych obiektach widowiskowo-sportowych w Polsce. Gale transmitowane są na żywo na otwartym kanale platformy telewizyjnej w Polsacie i Polsacie Sport.

 

fen 15

FIGHT HOBBY - klub Pawła Biszczaka otwarty!

Paweł Biszczak otworzył wraz z utalentowanym Arkadiuszem Gdula Legnicką Szkołę Karate Kyokushin FIGHT HOBBY!

W klubie prowadzone są zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Treningi dla dzieci prowadzone są z karate kyokushin. Dla dorosłych prowadzone są zajęcia z K1 Kickboxing, zajęcia z parteru BJJ oraz fitness.

Klub znajduje się w Legnicy przy ul. Makuszyńskiego 13.

Jeśli chcesz ze mną potrenować zapraszam do mojego klubu – Paweł Biszczak.

 

BANER fhlogo FH

To była niesamowita walka i niezapomniane widowisko!

Paweł Biszczak pokonał Tomasza Gromadzkiego na FEN 14. Gala odbyła się w katowickim spodku 15 października 2016r.

Stoczyli wyczerpujący, 4-rundowy pojedynek, który był najlepszą z możliwych reklamą formuły K1. W tej walce nie brakowało efektownych wymian, mocnych pięści, silnych kopnięć i krwi. Po 4 rundach zwyciężył bardziej doświadczony Paweł Biszczak - Gromadzki ma twardy łeb i nie poddawał się, mimo że parę razy go trafiłem. Chciałem dać dobre show i myślę, że publiczność była zadowolona - powiedział po walce Paweł Biszczak.

Niewykluczone, że Paweł już wkrótce zmierzy się o pas mistrzowski FEN.

 

puchar

  • 1
  • 2